Ankiety na których można zarobić – Prolific

Ankiety na których można zarobić – Prolific

Ah te ankiety, z założenia podchodzę do nich z dystansem, bez wyjątku – od niedawna jest jednak inaczej!

 

Krótko i na temat. Prolific to panel badawczy, oferujący swoim „Panelistom” kasę w zamian za wypełnione ankiety. Czym się wyróżnia? Głownie tym, że można tam faktycznie zarobić i nie jest to 2-3 zł miesięcznie jak w przypadku wielu innych serwisów tego typu. Ankiety są o różnej tematyce a stawka za ankietę jest zależna od jej długości i poziomu skomplikowania.

 

W Prolific zarejestrowałem się pod koniec Sierpnia. Waluta którą Prolific operuje to funt brytyjski, co według mnie dodatkowo uatrakcyjnia twój zarobek. Najmniejsza stawka za ankietę którą wykonałem wyniosła £0,30 pensów, natomiast najwyższa wyniosła £6,79 funtów!!!

Ankiety Prolific
http://jakzarabiambezetatu.pl/linki/prolific/

Prolificjest w 100% wypłacalnym serwisem (screen z wypłaty na Paypal poniżej).

Ankiety Prolific
http://jakzarabiambezetatu.pl/linki/prolific/

UPDATE : Kolejna wypłata 🙂

http://jakzarabiambezetatu.pl/linki/prolific/
http://jakzarabiambezetatu.pl/linki/prolific/

Wypłaty za ankiety realizują do 5 dni roboczych i właśnie tyle czekałem na pierwszą wypłatę. Wyniosła ona £12,94 (około 61 zł) co uważam za nie małą kwotę. Muszę dodać że pracowałem na nią od 29.08.2018 do 07.09.2018 – czyli trochę ponad tydzień po zarejestrowaniu się.

 

Aktualnie mam na koncie £3,20 i kilka ankiet oczekujących na zaakceptowanie. Zakładam że jeszcze w tym miesiącu, drugi raz przekroczę minimalną kwotę do wypłaty (£5). Estymuje iż za miesiąc pracy, lekką ręką można zarobić 200zł albo nawet więcej. Uważam to za super wynik w przeliczeniu na czas który poświęcamy na wypełnianie ankiet np. przy porannej kawie.

Ankiety Prolific
http://jakzarabiambezetatu.pl/linki/prolific/

Z czystym sumieniem mogę polecić Prolific! Pamiętajcie że grosz do grosza, a będzie kokosza :). Dodatkowe 200zł do budżetu, to już coś! Jest jeszcze jedna sprawa o której muszę wspomnieć – strona jest w języku angielski i ankiety także, ale w dobie internetu i tłumacza google nie uważam tego za żaden problem :). Wszystkie screen’y robione na telefonie, gdyż strona oraz ankiety spokojnie działają w wersji mobile.

 

Link do rejestracji : PROLIFIC

 

*Wszystkie screen’y są mojego autorstwa i zastrzegam sobie do nich wyłączne prawo użytkowania.

6 Replies to “Ankiety na których można zarobić – Prolific”

    1. Oooo Panie – długo mnie tutaj nie było 🙂 Jasne że nie ściemniam, za dużo syfu jest w internecie a ja staram się filtrować to całe szambo. Powodzenia w zarabianiu 🙂

    1. To zależy. Jak uzupełnisz informacje o sobie, to w niedługim czasie powinny się pojawić. W miesiącu można spokojnie zarobić 100-150-200 zł, to jest temat ciężki do określenia. Ja co miesiąc (średnio) mam 100-150zł zaglądając tam trzy razy dziennie – rano,po południu i wieczorem. Powodzenia w zarabianiu Mario! 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *