Banners App – czyli zarabianie bez inwestowania od twórców FutureNet!

Banners App – czyli zarabianie bez inwestowania od twórców FutureNet!

Banners App
http://jakzarabiambezetatu.pl/linki/bannersapp/

Banners App dowiedziałem się dopiero niedawno! Za to o FutureNet – już chyba już gdzieś słyszałem!

A powinienem się dowiedzieć o Banners App wcześniej, bo to dziecko FutureNet i genialna apka. Ale do rzeczy!

Banners App to tak jak wspomniałem aplikacja od twórców świetnie rozwijającego się FutureNet. Obie platformy żyją ze sobą w ekosystemie. O ile w przypadku FutureNet – aby zarabiać, trzeba kupować AdPack’i, to w przypadku Banners App wystarczy zwykłe korzystanie z telefonu.

Po instalacji aplikacji, logujemy się do niej w taki sam sposób jak do panelu FutureNet (jeżeli nie masz tam konta, spokojnie – zaraz je założysz). Po zalogowaniu i krótkiej konfiguracji, klikamy włącz na środku ekranu i już! Od tego momentu, przy próbie odblokowania ekranu, pojawi nam się reklama którą możemy zamknąć, bądź odwiedzić stronę reklamodawcy. Nie musimy też czekać 5 czy 10 sekund przed zamknięciem reklamy, swobodnie można to zrobić od razu. Poniżej screen z panelem głównym oraz przykładowa reklama:

Banners App
http://jakzarabiambezetatu.pl/linki/bannersapp/
Banners App
http://jakzarabiambezetatu.pl/linki/bannersapp/

Ile możemy na tym zarobić?!

 

Na stronie Banners App otrzymujemy informację, iż tygodniowo możemy zarobić do 5 dolarów. Wspomnieć należy, iż Banners App korzysta ze swojej wewnętrznej waluty jaką jest FTO (FutureCoin). Natomiast nie ma problemu, aby po otrzymaniu zapłaty, wymienić swoje FTO na tradycyjną walutę (czyli np. wspomniane dolary). Poniżej menu i opcje jakie oferuje nam Banners App.

Banners App
http://jakzarabiambezetatu.pl/linki/bannersapp/

Buduj strukturę!

 

Oczywiście tak samo jak w FutureNet, tak w Banners App możemy budować swoją strukturę, dzięki której zarobimy dodatkowe „parę” groszy. Mamy 5 poziomów i każdy z nich oferuje odmienną prowizję wyrażoną w procentach.

Banners App
http://jakzarabiambezetatu.pl/linki/bannersapp/

Podsumowanie.

 

Warto korzystać z Banners App, nawet jeżeli jesteś osobą która nie korzystała z FutureNet z jakiegoś X powodu. Aplikacja nie jest inwazyjna, absolutnie nie przeszkadza w funkcjonowaniu i w normalnym użytkowaniu telefonu.

Niestety nie otrzymałem jeszcze żadnej wypłaty. W aplikacji widnieje informacja iż moje saldo zostanie uzupełnione 8 października. Dopiero wtedy będę mógł zrobić update i dać znać jak z wypłacalnością i zarobkami – ale po FutureNet, raczej bym się nie spodziewał żadnych kwiatków 🙂

 

Poniżej link do pobrania aplikacji, oraz mój link referencyjny. Każdy kto go poda podczas rejestracji, może liczyć na pomoc w kwestiach FutureNet oraz Banners App dożywotnio 🙂 Niestety aplikacja jak na ten moment, jest dostępna tylko dla posiadaczy systemu Android, choć ma to się niedługo zmienić.

 

LINK : http://jakzarabiambezetatu.pl/linki/bannersapp/

2 Replies to “Banners App – czyli zarabianie bez inwestowania od twórców FutureNet!”

    1. Jeżeli chodzi o banners app, to korzystam, ale nie są to oszałamiające pieniądze. Staram się je raz na 2-3 miesiące wypłacać i dorzucać do innych inwestycji – zawsze to coś 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *