Jak zarobić na Internetach? #1 : Sieci Afiliacyjne

Jak zarobić na Internetach? #1 : Sieci Afiliacyjne

Sieci Afiliacyjne

Praca online – temat rzeka!

Tak jak w „realu” tak samo w Internecie można zarobić na sto różnych sposobów, jednym z nich są sieci afiliacyjne.

Poniżej postaram się w jak najbardziej przystępnej formie, przekazać ci gdzie i jak można zarobić w sieci (oczywiście w podstawowym zakresie).

Rozumiem że chcesz Zarobić? To najpierw przeczytaj :

Chciałbym aby każdy kto czyta ten wpis, miał świadomość że praca przez Internet, to też praca. Można zarobić dużo, można mieć więcej wolnego czasu, nie mieć szefa nad głową ale to nadal jest praca. Jeżeli nie zaangażujesz się w nią, to nie zarobisz nic.

Zanim zabierzesz się za zarabianie online, wbij sobie do głowy że osiągniesz to tylko ciężką pracą – z dnia na dzień nie zaczniesz zarabiać! Dotarło?! No to jedziemy!

 

SIECI AFILIACYJNE

 

Umieszczam jako number one, bo sam osiągam z tego kanału najwyższe zarobki – jak to robię opiszę innym razem i z pewnością podlinkuję ten temat w tym miejscu.

Mimo rosnącej popularności Sieci Afiliacyjnych, nadal ludzie nie wiedzą co to za twór? A tak po polsku to po prostu Programy Partnerskie – tylko w sieci, w sensie w grupie, w jednym miejscu 🙂

Pierwsze co większość ma w głowie po przeczytaniu „Programy Partnerskie” to MLM. Niestety jest to błędne myślenie. Programy partnerskie mogą być różne, dotyczyć różnych produktów i płacić za różne czynności i w cale nie jest to MLM.

Kolejne co przychodzi do głowy, to „Łeeeee to jakieś grosze i trzeba się narobić jak na budowie” 🙂

Czy grosze? Tutaj się nie zgodzę. Czy trzeba się narobić? Jak najbardziej – w końcu to praca.

Ja osobiście preferuje PP (Programy Partnerskie) które celują w sektor finansowy. Robię to z dwóch powodów :

  1. Wysokie stawki
  2. Szeroka oferta = szeroka grupa docelowa

Na rynku jest kilka znaczących Sieci Afiliacyjnych których główną działalnością jest rynek finansowy i warto zarejestrować się u każdego. Dlaczego? Czasami pojawia się kampania np. jakiegoś „X” banku i okazuje się że stawki są różne w różnych PP, więc wiadomo wybieramy tą najwyższą. Tyczy się to oczywiście nie tylko Finansów.

Z ciekawostek, kojarzycie te niesamowite sposoby na zarabianie, reklamowane na FB, wystarczy tylko że założysz konto w banku (najlepiej w pięciu bankach) a pokaże ci jak zarabiać w internecie? No to ja wam pokażę dokładnie to samo i to za darmo 🙂 Oczywiście zawsze możecie się odwdzięczyć zakładając konto z mojego bloga, ale z pewnością nie będę nikogo do tego zmuszał i z pewnością nie powiem ci że „jak nie założysz 5 kont, to bądź biedakiem i nic ci nie powiem, bo to tajemnica” 🙂

LISTA TOP3

Poniżej lista Sieci Afiliacyjnych zajmujących się głównie finansami. Oczywiście układ spowodowany moimi doświadczeniami, natomiast proponuje osobiście samemu przetestować i wyrobić sobie własną opinię :

  1. eBroker
  2. Program Partnerski Bankier.pl
  3. M2m

Oczywiście sieci tego typu jest od groma i pełną listę możecie znaleźć TUTAJ (wkrótce 🙂 ) – ja wymieniłem te z którymi współpracuje najczęściej.

W większości aby się zarejestrować, należy posiadać własną stronę www – gdyż właśnie na swojej stronie promujecie produkty i służy ona po prostu jako powierzchnia reklamowa. Wyjątkiem jest M2M gdzie nie musicie posiadać strony do promowania (aczkolwiek dobrze ją mieć).

W temacie zakładania własnej strony www, też pojawi się odpowiedni artykuł.

A JEST KAMPANIA Z DILDO?

A pewnie że jest 🙂 Ja korzystam głównie z kampanii finansowych , natomiast nic nie stoi na przeszkodzie aby reklamować coś innego :). Nawet eBroker ma w ofercie kampanie związane z telewizją, internetem mobilnym czy telefonią komórkową. Są różne sieci afiliacyjne, z różnymi produktami, np :

Chcecie promować witaminki, proszę bardzo : CashinPills

Chcecie promować gry komputerowe, proszę bardzo : G2A

Chcecie promować erotykę, proszę bardzo (sieć posiada w ofercie sex-shopy) : WebePartners

Chcecie promować różne, różności, proszę bardzo : Netsales

Do wyboru, do koloru 🙂 Ale o tym innym razem 🙂

PODSUMOWANIE

Sieci afiliacyjne i pierwsze spotkanie z nimi, może być szokiem!

Aby się zarejestrować, należy wypełnić długi i szczegółowy formularz a następnie czekać na akceptację. Następnie zalogować się do Panelu i ogarnąć temat własnym umysłem 🙂 Plus jest taki, że większość Sieci posiada zbliżone do siebie Panele dla Wydawcy więc szok jest jednorazowy (zazwyczaj :))

W panelu znajdziemy statystyki, spis kampanii oraz raporty.

W pierwszej chwili może wydawać się to wszystko strasznie skomplikowane – ale tak nie jest. Sieci afiliacyjne zyskują w Polsce na popularności i z pewnością są świetnym sposobem na zarabianie poważnych pieniędzy.

Wpis jest oczywiście mocno ogólnikowy, ale mam nadzieję że chociaż trochę przybliżył wam temat zarabiania za pomocą sieci afiliacyjnych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *