Let’s Get Ready To Rumble!!!

Let’s Get Ready To Rumble!!!

Do napisania bloga zabieram się mniej więcej od 2008 roku. Zawsze pojawiało się coś co mnie od tego odciągało i zawsze powtarzałem sobie „Może za tydzień lub miesiąc”. Tak zleciało 9 lat, ale nie był to czas stracony. Z perspektywy czasu, uważam że dobrze się stało, bo wiedza którą mogę przekazać jest teraz o niebo większa niż by to miało miejsce 9 lat temu.

 

ALE O CO CHODZI?

 

Jak każdy (no dobra nie każdy) człowiek, lubie pieniądze. Nie jestem materialistą, ale czuje się pewniej jak wiem że mam na czynsz, prąd, media, jedzenie, ubranie, nie żyję od pierwszego do pierwszego i jak mam ochotę wyjść coś zjeść na miasto, to po prostu to robię.

 

Zarabiać można na wiele sposobów, a internet jest do tego idealnym miejscem. Wyobraź sobie że sprzedajesz buty na rynku (to tylko przykład 🙂 ), twoja sprzedaż jest ograniczona tylko do stoiska i ludzi którzy są akurat w pobliżu – to ogranicza twój zarobek. W internecie takiego problemu nie ma – docierasz do milionów potencjalnych klientów – trzeba się tylko dobrze sprzedać 🙂

 

Na co możesz liczyć z mojej strony? Na wiedzę w zakresie budowania marki, doboru produktów, pozycjonowania (SEO), oszczędzania etc.

 

Śledź mnie w sieci a dowiesz się jak legalnie zarobić za pomocą internetu i być może zrezygnować z etatu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *